הנה הגרסה המקוצרת של סיפור ההיכרות שלנו 🙂

בנובמבר 2011 נפגשנו באירוע social media (הגיוני…) שבו גבריאל היה הצלם ונועה הגיעה עם חברה להרצאות.

כבר אז שנינו היינו כמה שנים בפייסבוק ולאחר האירוע הפכנו לחברים וירטואליים, שמגיבים מדי פעם על תמונות, התייעצויות בנושא צילום (בעיקר של נועה 🙂 ) ולייקים. עוד חברות רשת.

ב-2013, אחרי שנים של רווקות, נועה החליטה שזהו, היא רוצה למצוא זוגיות. אז בנוסף לעבודה על התודעה, טיפול אנרגטי ולכתיבת חזון לבן זוג וזוגיות, היא הצטרפה לסדנת לוח חזון של ענבל רווח. בחודש אוקטובר ועוד אחת בחודש נובמבר (״כי אני מאמינה שכדי להטמיע שינויים ולהחליף אמונות צריך לתרגל כמה שיותר את החלופות״, נועה).

מיד לאחר הסדנה השנייה, גבריאל הגיב לתמונה שהועלתה לפייסבוק, ואחרי התכתבויות של כמה ימים, נפגשנו לדייט ראשון פורמלי. כחודש וחצי לאחר מכן עברנו לגור ביחד – גבריאל, נועה ופיק (שסביר להניח שכבר שמעתם עליו).

בדצמבר 2014, גבריאל הציע נישואים באירוע של יובל אברמוביץ ורוברט שמין, וב-21/6/2015 נישאנו (קטע קטן מהחופה תוכלו לראות כאן).

צילומים ליאת שניטמן

ולמה אנחנו כאן עכשיו? למה לחיות כנוודים?

כדי להגשים משהו שחלמנו לחוד וביחד. 

התחלנו את המסע בסוף יוני 2018, כשהגענו לארה״ב למשך 3 חודשים.

יש לנו המון דברים משותפים. אחד מהם זו האהבה ליבשת אמריקה והשני זה ששנינו לא עשינו טיול אחרי צבא. ידענו שיום אחד ניסע לתקופה לטייל, לצלם, ללמוד ולהביא סיפורים ממקומות אחרים בעולם. ובאמת, אחרי שפיק שלנו עזב את העולם בנובמבר 2017, ידענו שזה הזמן שלנו.

במהלך הנסיעה לארה״ב המשכנו לעבוד מכל מקום שהגענו אליו עם העסק שלנו, שנקרא על שם פיק שלנו – PIK Media Group, חגגנו לנועה את הכניסה לעשור החדש (בכל זאת 40!!!). 

תוך כדי הנסיעה גילינו יותר ויותר את עולם הנוודות הדיגיטלית והתאהבנו. לכן החלטנו להמשיך ולחיות כך למשך תקופה נוספת.

כך אנחנו מקווים להגשים, תוך כדי תנועה ועבודה, גם חלק מהחלומות שלנו כמו חופים בהוואי, ג׳ז ברחובות שיקגו, סלסה בקובה, קוקוס בבהאמס ועוד, ונביא משם תמונות, חוויות וסיפורים אישיים שלנו ושל אחרים.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו 🙂

תוכלו להצטרף אלינו ברשתות שונות