כללי
Love & Adventures שואפת להבטיח ששירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. Love & Adventures השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר Lovenadventures.com
Lovenadventures.com מעמידה לרשות את יישומון הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל-Lovenadventures.com לשפר את תאימותה להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של Lovenadventures.com על ידי לחיצה על מקש הטאב כאשר הדף נטען לראשונה או על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתינו רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

כתב ויתור
Love & Adventures ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שזו החובה המוסרית הקולקטיבית שלנו לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לאלו מאיתנו עם מוגבלויות.

במאמץ מתמשך לשפר ולתקן בעיות נגישות ללא הרף, אנו גם סורקים באופן קבוע את Lovenadventures.com עם סורק הנגישות לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתר שלנו.
למרות המאמצים שלנו להפוך את כל הדפים והתוכן ב-Lovenadventures.com לנגישים במלואם, ייתכן שחלק מהתוכן עדיין לא הותאם במלואו לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא או זיהנו את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך
אם נתקלם בקושי עם תוכן כלשהו באתר Lovenadventures.com או זקוקים לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא צרו איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע.

צור קשר
אם ברצונכם לדווח על בעיית נגישות, יש לכם שאלות כלשהן או זקוק לסיוע, אנא צרו קשר עימנו באופן הבא:

דוא"ל: info@lovenadventures.com
טלפון: +972503636172

עדכון: יולי 2023.